Potkej se s prestižními internátními školami z USA

Jsi na střední a přemýšlíš, kam svůj život nasměrovat dál? Co takhle studium na střední v USA na soukromé internátní škole? Využij jedinečné příležitosti a přijď si popovídat se zástupci hned 7 výběrových internátních škol.

Ve spolupráci s organizací GE International pořádáme přednášky s prestižními “boarding schools”.

Co setkáním získáš?

• informace z první ruky o studiu a životě na internátních školách v USA
  • možnost stipendií 30-60 % z oficiálních cen daných škol

Cotter Classroom640x356

Pro koho akce je?

Pro všechny studenty středních škol a jejich rodiče.

S kým se potkáš?

Máš jedinečnou možnost setkat se a popovídat si se zástupci 7 internátních škol v USA:

1. Rivermont Collegiate ti přestaví pan Phillip Dunbridge. Škola patří k nejlepším v Iowě ve STEM a Advanced Placement. Předměty jsou na úrovni vysokoškolského studia, univerzity za ně uznávají kredity.
  2. The Storm King School přestaví pan Kevin Jacobson. Škola se nachází asi hodinu od New Yorku a nabízí více než 125 předmětů, ze kterých si můžeš vybírat.
  3. San Domenico zastupuje paní Colleen Bertiglia. Nejstarší nezávislá škola v Kalifornii se rozprostírá na kampuse o rozloze větší než 4 000 m². Součástí je i zázemí pro jízdu na koni.
  4. Cushing Academy reprezentuje pan Pedro Davisson. Škola v Massachusetts má 26 školních týmů soutěžících ve 14 různých sportech.
  5. The Kiski School představí pan Tyler Hawkins. Tato pouze chlapecká škola se nachází v Pennsylvanii nedaleko Pittsburghu a má vlastní golfové hřiště.
  6. Christchurch School zastupuje pan Billy Burlee. Škola se nachází v zátoce Chesapeake Bay ve Virginii a vzhledem k lokalitě mezi školní sporty patří i plachtění.
  7. Cotter Schools ti přestaví pan Erik Christensen. Škola se nachází ve státě Minnesota a pro svoje studenty nabízí přes 20 školních sportovních týmů a přes 25 volnočasových aktivit.

mansion-and-becherer-hall640x359

Všechny výše zmíněné školy mají vysokou akademickou úroveň a krásné rozlehlé kampusy, které v Čechách nenajdeš. Získáš zde nadstandardní zázemí pro soustředěné studium i pestré možnosti pro další rozvoj např. v oblasti sportu či umění.

Na této akci prostě nesmíš chybět.

Kdy a kde akce proběhne?

Prezentace škol bude trvat asi 90 minut + budeš mít čas na dotazy.

Pozor, místo na prezentacích si musíš rezervovat!

Vyplň tento jednoduchý formulář, pak ho odešli a je to. O nic dalšího už se nemusíš starat.

Přihláška na přednášku
Praha: 11. 9. 2019 / Brno: 12. 9. 2019
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvojí otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
PRAHA (11.9.), BRNO (12.9.): soukromé internátní školy USA