Jak se vyučuje na Novém Zélandu, v Kanadě nebo v USA?

Rozšiřovat si obzory, rozvíjet se, získávat nové poznatky – tohle všechno mohou vaši studenti díky vám. A to stejné si zasloužíte i vy, jejich vyučující. Máme pro vás ideální příležitost, jak se inspirovat a dozvědět spoustu zajímavých informací.

Zveme vás na nabitý seminář pro středoškolské vyučující anglického jazyka.

Dozvíte se na něm, jaká je koncepce středoškolského studia na Novém Zélandu, v Kanadě a USA. Seminář organizujeme ve spolupráci s:

• Mount Roskill Grammar School, což je prestižní gymnázium v novozélandském Aucklandu, které svým studentům nabízí nadstandardní sportovní zařízení (několik hřišť, tělocvičen, bazén, taneční sál apod.). Navíc každý rok vypisují stipendium pro jednoho talentovaného fotbalistu z řad mezinárodních studentů.
  • zástupci kanadského školního okrsku – Pembina Trails v oblasti Winnipegu. Zde jsou 4 střední školy, které mají spoustu klubů a sportů a minimálně jednou měsíčně organizují mimoškolní aktivitu pro mezinárodní studenty.
  • zástupcem americké organizace CETUSA, která organizuje výměnný program J1, který je založen na umísťování studentů do amerických dobrovolnických rodin a státních středních škol v jejich blízkosti.

Winnipeg

O čem se dozvíte aneb téma semináře

• Systém výuky na kanadských středních školách.
  • Systém výuky na novozélandských středních školách.
  • Systém výuky na státních středních školách v USA.
  • Požadavky na uchazeče o univerzitní vzdělání v zahraničí (Nový Zéland, Kanada, USA).

NZ rugby boys

Na koho se můžete těšit

• Odpolednem vás provedou: Bára Vitíková a Bára Krhovská, které mají v Tutuki na starosti pobyty na středních školách v zahraničí.
  • Přijede zástupkyně kanadského okrsku Pembina Trails – paní Kyllikki Anne Ruus.
  • Dále se setkáte se zástupkyní prestižního gymnázia Mt. Roskill Grammar School v Aucklandu – s paní Wendy Reid.
  • J1 program v USA vám představí paní Kimberly Carter.

CETUSA

Co dalšího vás čeká

• Networking – jako účastník budete moci získat kontakty na zahraniční zástupce nebo rovnou odstartovat jednání o spolupráci s partnerskou střední školou v cizině.
  • Příjemné posezení u kávy a bohatého občerstvení s rodilými mluvčími a kolegy z vašeho oboru.

Nenechte si tuto akci ujít a přijďte načerpat nejenom informace, ale také energii a motivaci do své učitelské praxe. Zjistíte, jak to chodí na středních školách v Kanadě, USA i na Novém Zélandu, získáte užitečné tipy a potkáte další nadšené učitele, s nimiž si vyměníte zkušenosti a názory.

Kdy a kde se uvidíme

Kdy: pondělí 7. 10. 2019 od 16. hodiny
Kde: Choco Café, Betlémské nám. 1004/8, 110 00 Praha
Délka: cca 2,5 hodiny
Vstupné: zdarma

Chcete přijít? Potřebujeme to vědět

A teď to nejdůležitější – pokud vás seminář zaujal a nechcete na něm chybět, dejte nám o tom vědět. Zaregistruje se a předběžně potvrďte svůj zájem. V září pošleme všem zájemcům pozvánku s podrobnými informacemi.

Přihlašte se, prosím

Přihláška na seminář
Po odeslání formuláře začne společnost Kukabara Agency s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vaší otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Praha: 7. 10. v 16:00 (pro učitele)