Navzdory koronavirovému šílenství nám stále odjíždí studenti na střední školy do zahraničí. Na nový život si zvyká i Anička, která od září studuje v USA. Amerika totiž udělila výjimku pro vstup do země středoškolským studentům. A tak poznává Anička nové lidi, systém školství, stihla výlet k třetímu největšímu jezeru Ameriky – Michiganskému jezeru. Dokonce se jí podařilo natočit „létající drahokam“ – kolibříka, který se vyskytuje pouze na americkém kontinentě.

kolibrik_usa

Anička o hostitelské rodině

V rodině se mám skvěle! Hned od prvního dne šlo všechno úžasně a myslím, že příjemnější prostředí a lidi jsem si přát ani nemohla. Všechno je tu úplně jinak než doma a vždycky, když si myslím, že už to tu znám, něco mě neočekávaně překvapí.

Škola je až překvapivě jednoduchá, i když zdejší systém je taky zcela odlišný.

Ukulele, výlety a kolibřík

Fotek bohužel moc nemám. Prožívám toho tolik, že nestíhám fotit. Nicméně posílám fotku z výletu k jezeru Michigan.

jezero michigan usa

Taky začínám s novým koníčkem: ukulele. Začala jsem chodit dvakrát týdně na karate. Další fotka jsou mí noví sourozenci.

hostitelska_rodina_stredni_usa

Viděla jsem i kolibříka, který před pár týdny zavítal k našemu krmítku.

Zatím tedy jde všechno skvěle, doufám že se to doma všechno uklidní.

Posílám pozdravy!

Anička