Zájezd & zprostředkování

Vážení přátelé, protože vám při poskytování našich služeb chceme zajistit maximální komfort po všech stránkách včetně stránky právní, upozorňujeme vás na to, že vámi objednaná kombinace služeb cestovního ruchu může za určitých okolností spadat pod režim zájezdu ve smyslu § 2521 a násl. občanského zákoníku.

Studijní pobyt v režimu zájezd

Při plánování vašeho pobytu se může stát, že kombinací služeb cestovního ruchu se dostaneme při vyřizování pobytu na střední škole v zahraničí do režimu zájezd. Pak od nás obdržíte následující dokumenty:

Klienti, kteří s námi na pobyt vyrazí v režimu zájezd, budou mít svůj pobyt pojištěn proti úpadku CK.

Studium v režimu zprostředkování

V případě, že vámi poptávané služby nebudou spadat do režimu zájezd, upozorňujeme vás zejména na to, že na poskytnuté služby se nebude vztahovat pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Obdržíte od nás následující dokumenty:

Důležité je to, že o tom, do jakého režimu vámi poptávaný pobyt spadne, budete informováni před odesláním přihlášky k pobytu.

Tutuki jako CK

Společnost Tutuki s.r.o. je cestovní kanceláří. Níže najdete výpis z obchodního, který oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář dokazuje.

Dokumenty ke stažení