Od prvotního zvažování…

A vezmeme to hezky popořadě. Pokud si potřebuješ ujasnit, co ti studium na střední škole v zahraničí přinese, přečti si hlavní důvody, proč si tuhle zkušenost nesmíš nechat ujít. Možná objevíš klady, nad kterými jsi dosud nepřemýšlel. Vzdělávání v cizině ti totiž dá mnohem více než „jen“ příležitost zlepšit se v cizím jazyce.

campus Brockenhurst College

…až k zařizování s Tutuki

Nejprve si budeme hodně povídat, abychom zvolili ideální destinaci a studijní program. A pak už to bude na naší agentuře. Vrhneme se do organizování a vyřizování. Tak to je celý průběh v kostce. Více detailů se dozvíš v postupu krok za krokem, kde najdeš harmonogram od A do Z.

schůzka s Barou Krhovskou

Co by měli vědět rodiče

Jestli už jsi téma zahraničního pobytu probíral s rodiči, určitě měli spoustu otázek. Odpovědi najdeš na stránce s nejzásadnějšími věcmi, které by měli vědět. Sedněte si k tomu společně a vše si důkladně pročtěte. I ty tam najdeš zajímavé informace. Třeba o tom, s kým budeš moci v zahraničí řešit případné zádrhely.

Brockehurst staff with student

Jaké budou první dny a týdny pobytu

Aby ses na vše mohl dobře připravit, sepsali jsme, co se bude dít po příletu a v první dny a týdny. Už teď tě můžeme ujistit, že se není čeho bát. Ano, bude to velká změna, ale s trochou motivace a nadšení si na vše zvykneš během chvilky. A pak zjistíš, že zahraniční pobyt za tu snahu rozhodně stojí.

Paddle Boarding

Vše o hostitelských rodinách a stipendiích

V neposlední řadě tu pro tebe máme info o tom, do jaké domácnosti se můžeš dostat a jaké zázemí ti vytvoří. Hostitelská rodina bude tvým dočasným domovem, proto ti o ní prozradíme vše podstatné. A také s dostatečným předstihem, abys ji stačil dobře poznat alespoň na dálku. A aby tvé seznamování s přípravou pobytu bylo kompletní, nezapomeň si také přečíst, jak je to se stipendii.

hostitelska rodina

Jak vše probíhá