Kdo jsme

Plníme sny o studiu v zahraničí. Jsme agentura Tutuki a specializujeme se na jazykové a studijní pobyty za hranicemi. Plánujeme, organizujeme, zařizujeme a vyřizujeme, aby sis pobyt v cizině užil v klidu a naplno už od samotného rozhodnutí, že vyrazíš do světa.

Co, proč a jak děláme

Činnost Tutuki můžeme shrnout i do jediné věty: zprostředkováváme studium v zahraničí. Pro studenty jako jsi ty, pro děti i dospělé pracující. Kromě studií na středních školách v nejrůznějších zemích zajišťujeme i studium v Austrálii nebo jazykové kurzy po celém světě.

Z vlastní zkušenosti dobře víme, že zážitky v odlišném prostředí posouvají člověka dopředu – ve znalostech i osobnostně. Nadchla nás možnost pomoci lidem, kteří také chtějí načerpat tyto úžasné životní zkušenosti, jen pořádně neví, jak se k nim dostat. Tak jsme tady a každý rok vyšleme do zahraničí stovky z vás.

Do příprav vždy promítáme poznatky získané z našich vlastních cest, unikátní know-how v sestavování ideálních itinerářů i odborné organizační dovednosti. A na čem si obzvlášť zakládáme? Na osobním přístupu. Protože víme, že nachystat pobyt, se kterým budeš spokojený, nejde podle obecných tabulek pro všechny.

Dbáme na přání, požadavky i životní styl našich studentů-cestovatelů, aby byli maximálně spokojení. A vypadá to, že se nám to opravdu daří – přečti si jejich příběhy.

Proč jsme skvělým partnerem?

• Naše síla je v zaujetí pro věc.
  • Máme bohaté osobní zkušenosti s cestováním i studiem v zahraničí.
  • Děláme to, co nás baví.
  • Zůstáváme se studenty i s jejich rodiči v kontaktu po celou dobu jejich pobytu.
  • Dokážeme poradit v každé situaci.

Máme za sebou roky zkušeností

Vznikli jsme v roce 2014 jako Kukabara Agency, inspirovaná rozesmátým opeřencem. Agenturu založili dva nadšenci do cestování a poznávání: Pavla a Vlastimil.

Nejdřív se Kukabara specializovala na pobyty do Austrálie. Časem vyslyšela prosby svých klientů a přibrala si pod křídla i studium na středních školách a jazykové pobyty všude po světě. Tak široké zaměření ale bylo na jednu kukabaru moc…

V roce 2019 jsme ji nechali letět vlastním směrem – za pobyty v Austrálii s Vlastimilem Tichým. Pavla Gultová se zkušeným týmem pokračuje s tím, co je baví, pod značkou Tutuki: s pobyty v krásné Austrálii i s jazykovými kurzy na mnoha dalších místech. A samozřejmě se zprostředkováním studia na středních školách v celkem 8 zemích.

Lámeš si hlavu, co je Tutuki?

„Tutuki“ znamená uspět, překonat překážky nebo něčeho dosáhnout. A přesně s tím ti pomůžeme! S námi dosáhneš vysněného studia v zahraničí, hravě překonáš případné překážky a díky získaným zkušenostem uspěješ třeba při hledání práce.

Slůvko tutuki pochází z maorštiny, jazyka původních obyvatel Nového Zélandu. Maorská tematika inspirovala i našeho logo: motivy symbolizují silné pouto či vztah. Právě pevný, přátelský vztah navazujeme s našimi klienty-cestovateli.

4.7 (93.33%) 6 votes