Zuzka posílá pozdrav z andaluského Cádizu, kde studuje na střední škole. Cádiz patří mezi nejstarší města v Evropě. Leží na jihozápadním pobřeží Španělska na úzkém ostrově, který vybíhá do Cádizského zálivu. Z přístavu Cádiz vyplul Kolumbus rok po objevení Ameriky, aby objevil Portoriko, Malé Antily a Jamajku. V současné době je více než stotisícový Cádiz významným přístavem, univerzitním městem i významným turistickým letoviskem.

A jak se daří Zuzce v tomto parádním městě?

Spain700x393

Lepší místo jsem si nemohla přát

Ahoj!
Jsem na půl roku ve Španělsku s Tutuki a i přes tolik komplikací bych si nemohla přát být jinde. Za ani ne dva měsíce jsem si tu našla spoustu nových kamarádů, zkusila nové věci, jako surfování nebo flamenco, a zvykla si na život v nové zemi. Samozřejmě mi chybí domov, ale taky už teď myslím na to, jak mi bude po návratu chybět tento nový domov.
Zuzka

cadiz high school

Přihlášky na leden do poslední chvíle bez příplatku

Uvažuješ i ty o studiu ve Španělsku? Tak tě možná potěší informace, že organizace Open Mind, přes kterou pobyty na středních školách organizujeme, bude akceptovat přihlášky na leden 2021 do poslední možné chvíle bez příplatku. Chceš vědět víc? Mrkni na stránku Střední škola ve Španělsku nebo rovnou napiš Báře Krhovské, která ti s vyřízením pobytu pomůže.

Pozdrav z nejstaršího města v Evropě