Chceš se o studiu v zahraničí dozvědět co nejvíce? Získej info z první ruky!

V sobotu 15. června 2019 se uskuteční akce, na které nesmíš chybět, pokud tě zajímá cokoli okolo studia střední školy v cizině. Pořádáme pohodové letní setkání, kde se dozvíš spoustu užitečných informací k nezaplacení.
A to nejen od nás, odborníků z Tutuki, ale hlavně od studentů a nadšenců, co už zahraniční pobyt zažili. Nebo se na něj právě chystají. Anebo – třeba jako ty – o něm dlouhodobě sní či se rozkoukávají a teprve si začínají pohrávat s myšlenkou, že by vyrazili do světa.

Nenech si tuhle jedinečnou příležitost ujít. Bude to fajn odpoledne, které ti rozšíří obzory. Od stejně naladěných (nejen) vrstevníků načerpáš hromadu inspirace, také nasaješ cestovatelskou atmosféru a zahraješ si i plážový volejbal, když budeš chtít. Nezní to jako skvěle strávený čas? 🙂

Takže určitě přijď! Kam? Do areálu JEREMI, který se nachází zhruba 5 minut chůze od stanice metra Nové Butovice.

předodjezdové setkání

Jsme si 100% jisti, že podpoříme tvoje nadšení a chuť poznat nepoznané. A jestli tvé plány studovat na zahraniční střední škole něco kazí nebo tě „nahlodávají“ obavy a nejasnosti, i o to se postaráme. Rádi a ochotně poradíme a ukážeme ti cestu, kterou se můžeš vydat.

S kým se potkáš?

• Se studenty, kteří střední školu v zahraničí již absolvovali a přijdou popovídat o svých zkušenostech.
  • S těmi, kteří na pobyt letos odjíždějí.
  • S vrstevníky, kteří o podobném „projektu“ teprve přemýšlí.
  • A v neposlední řadě s týmem Tutuki.

butovice předodjezdové sektání

Program

13:00-14:30: informační část věnovaná studentům, kteří letos odjíždějí na pobyt.

14:30-16:00: sdílení zkušeností studentů, kteří již pobyt absolvovali + prostor pro otázky.

16:00-17:00: beach volejbal pro uvolnění endorfinů. Nebo posezení na přilehlé terase a pokračování v inspirativním povídání.

17:00-17:30: občerstvení, konec akce.

Nápoje a drobné občerstvení zajistíme.

beach volejbal - tutuki

Přesná adresa

Beachový areál JEREMI, Ovčí hájek 2174, Nové Butovice.

Rezervuj si místo na setkání ještě dnes!

Vstup je zdarma, s sebou si vezmi dobrou náladu. 🙂 A jestli se chceš na něco zeptat, připrav si otázky. Těšíme se na tebe.

Přihláška na přednášku
Praha: 11. 9. 2019 / Brno: 12. 9. 2019
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvojí otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Velké letní setkání – výměna zkušeností a plážový volejbal
5 (100%) 1 vote