Filip - SŠ - Kanada

Kvalitní školní systém, přátelské prostředí

Vybral jsem si Kanadu kvůli kvalitnímu školnímu systému. Kanaďané jsou také velmi přátelští lidé, se kterými je velmi hezké žít.

Anglicky jsem mluvil dobře už před odjezdem, ale jsem si jist, že se moje znalost jazyka během pobytu o mnoho zlepšila.

Podpora od rodiny i agentury

Rodiče neměli s mými plány žádné problémy a velmi mne podporovali.

A spolupráce s agenturou byla velmi uspokojivá a produktivní. Na všechny otázky odpovídali rychle a kvalitně.

Začátky byly hektické

Začátky byly hektické, ale během pár týdnu se to uklidnilo. Trvá nějaký čas se usadit mezi jinými lidmi.

Individuální přístup

Obecně je to lepší. Většina učitelů je ve třídě aktivních. A je větší důraz na individuálního studenta.

Největší přínos?

Zlepšený anglický jazyk a vědomosti, které jsem získal ze školních hodin. Odlišná perspektiva daná systémem výuky mi objasnila mnoho idejí a znalostí.

Doporučil bych to na základní úrovní. Ovšem záleží na tom, komu to doporučuji. Lidé mají jiné záliby v jiných oblastech.

Filip – SŠ v Kanadě
5 (100%) 1 vote