Kuba – USA (Texas) – profilovka

Kuba se s naší pomocí v rámci programu J1 vydal za velkou louži, a to rovnou do Texasu, kde si užívá své půlroční středoškolské dobrodružství.

Jistě i vás zajímá:

• jak si svůj studijní pobyt v USA užívá,
  • co říká na školu a spolužáky,
  • jaká je jeho hostitelská rodina,
  • jak se mu celkově daří
  • a co vše už zažil.

Věříme, že jeho naprosto nadšená reakce i vás aspoň na chvíli vtáhne do středoškolského amerického snu plného nefalšované radosti a vděku.

Dobrý den paní Krhovská,

omlouvám se, že Vám píšu až teď, ale strašně rychle to utíká. Nemůžu ani uvěřit, že už jsem za polovinou. Hrozně moc si to tady užívám. Rodina je úplně skvělá, fakt si na ni nemůžu stěžovat.

Kuba – USA (Texas)

Podnikli jsme spolu už mnoho skvělých výletů – jako třeba návštěvu Floridy. Taky jsme byli na baseballovém zápase, což mě hrozně bavilo. Minulý týden jsem byl dokonce na NFL zápase v Houstonu, což byl neskutečný zážitek.

Kuba – USA (Texas) 2

Škola je poměrně taky super, až na ty dlouhé a někdy nudné hodiny. Ale zachraňuje mi to fotbal, kde jsem si našel hodně kámošů, se kterými už mám taky skvělé zážitky.

Kuba – USA (Texas) 3

Osobně to tady zvládám moc dobře – jak doma, tak i ve škole. 🙂

Moc vás zdravím do Česka a ještě jednou děkuji za tuto skvělou příležitost.

Hezký den a s pozdravem

Kuba