Zapiš se do 30. 9. a zaplať jen 127 000 Kč!

Program J1 USA lze právem nazvat průkopníkem v oblasti studia na střední škole v zahraničí. I po několika desetiletích své existence stále zůstává vlajkovou lodí mezi zahraničními středoškolskými programy.

Někteří studenti odjíždějí do Ameriky na rok, jiní dají přednost kratšímu, semestrálnímu pobytu. Pokud chceš sedět v lavici americké High School ještě tento školní rok, je to stále možné! Odjet na program J1 USA se totiž dá nejenom na počátku školního roku, ale také na druhé pololetí. Studenti nejčastěji odlétají v lednu a vrací se v květnu nebo červnu podle toho, do které části USA míří studovat.

Pokud společně podáme tvou přihlášku do 30.9.2018, získáš navíc slevu!

Celková cena za půlroční pobyt, tak bude pouhých 5 580 USD (cca 127 000 Kč) včetně pojištění.

Středoškolákem jsi jen pár let, využij vše jedinečné, co ti tohle období nabízí.

Přečti si medailonky našich studentů a nech se inspirovat!

Zaujala tě myšlenka studia na střední v USA? Spoj se s námi. Řekneme ti víc.

J1 USA – jarní semester 2019 – speciální nabídka!
5 (100%) 1 vote