Rádi bychom se podělili o úžasné zážitky našeho studenta Marka, který vycestoval na Nový Zéland, kde navštěvuje střední školu Western Heights High School v Rotorua.

Surf kemp

Během prázdnin se Marek spolu s dalšími studenty zúčastnil surf kempu organizovaného NZ Surf Tour Academy. Tento kemp je zaměřen na výuku surfování a nabízí nezapomenutelné zážitky v nádherném přírodním prostředí. Marek si tuto akci i s ostatními mezinárodními studenty velmi užil. Posuďte sami:Western Heights High School

Western Heights High School je renomovaná střední škola nacházející se v malebném městě Rotorua, známém svými geotermálními prameny a bohatou maorskou kulturou.

Škola nabízí širokou škálu akademických programů, které zahrnují jak tradiční předměty, tak i speciální kurzy zaměřené na umění, sport a technologie.

Její mezinárodní program je velmi dobře hodnocen a přitahuje studenty z celého světa. Škola klade velký důraz na osobní rozvoj studentů a poskytuje jim mnoho příležitostí k mimoškolním aktivitám.

 Chci vědět více o středních školách na Novém Zélandu ››


Chceš zkusit střední na Novém Zélandu?
Ozvi se nám…

Kontaktuj nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování kalkulace nákladů. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Marek na surf kempu na Novém Zélandu