Středoškolská výuka na Novém Zélandu, v Kanadě i USA

Již druhým rokem budeme na podzim organizovat seminář pro středoškolské učitele angličtiny. Seminář proběhne 7. října 2019 od 16.00 v Choco Café na Betlémském nám. v Praze.

I tentokrát jsme pozvali na návštěvu zahraniční kolegy, a to z Nového Zélandu, Kanady a USA.

Na semináři se dozvíte informace z první ruky o:

• Mount Roskill Grammar School, což je prestižní gymnázium v novozélandském Aucklandu, které svým studentům nabízí nadstandardní sportovní zařízení (několik hřišť, tělocvičen, bazén, taneční sál apod.). Navíc každý rok vypisují stipendium pro jednoho talentovaného fotbalistu z řad mezinárodních studentů.
  • kanadském školním okrsku – Pembina Trails v oblasti Winnipegu. Zde jsou 4 střední školy, které mají spoustu klubů a sportů a minimálně jednou měsíčně organizují mimoškolní aktivitu pro mezinárodní studenty.
  • americké organizaci CETUSA, která organizuje výměnný program J1, který je založen na umísťování studentů do amerických dobrovolnických rodin a státních středních škol v jejich blízkosti.

Nabitý seminář pro středoškolské učitele AJ