Chcete také žít svůj americký sen a studovat střední školu v USA? Věřte, že to stojí za to! Kristina i další studenti z různých koutů světa jsou jasným důkazem, že je to nejen možné, ale hlavně naprosto úžasné. Stačí chytit příležitost za pačesy a jít si za tím.

Kristina – rozhovor TV

Cesta na americkou High School

Říká se, že Amerika je země neomezených možností. Jestli je tomu skutečně tak, se nejlépe přesvědčíte, když se sbalíte a vyrazíte třeba studovat na známou americkou High School.

Studentský život v USA je úžasně pestrý – sportovci, roztleskávačky, žlutý školní autobus, školní kluby, studentské akce…, to vše je realita, kterou můžete zažít na vlastní kůži i vy. Stejně jako Kristina, která se na americkou střední dostala pomocí programu J1.

„Potkáváme spoustu lidí a děláme věci,
které jsem nikdy předtím nedělal. Miluju to!“

Máte dvě možnosti…

Láká vás studovat střední školu v Americe? Možnosti, jak se na ni dostat, máte hned dvě:

Program J1, který se těší velké popularitě po celém světě. Je založený na dobrovolnickém principu, má jasně daná pravidla a oproti druhé variantě je značně levnější. Studenti si při jeho volbě však nemůžou vybrat konkrétní hostitelskou rodinu ani školu (státní). Je proto vhodný pro studenty, kteří se jen tak něčeho nezaleknou a využijí skvělé příležitosti.

Tip: Zjistěte více informací o programu J1 ››, který je vaší levnější vstupenkou na americkou státní High School.

Program F1 je naopak spíše pro studenty, kteří si chtějí studium na střední škole v Americe (státní i soukromé) naplánovat co nejvíce podle svých přání a požadavků. Je ale potřeba počítat s tím, že v porovnání s programem J1 představuje finančně náročnější variantu.

„Byl jsem velmi nadšený,
že jsem poznal nové lidi a svou (hostitelskou) rodinu.“

Kristina se nezalekla, a když něco chce, umí si jít za tím. Díky tomu si už od srpna užívá pestrý studentský život ve městě Jenison ve státě Michigan v USA. Právě tady žije čtyřčlenná hostitelská rodina, která si Kristinu sama vybrala a umožnila jí tak až do Vánoc nejen u nich žít a být plnohodnotnou součástí rodiny, ale také studovat na Jenison High School v Michiganu.

„Jeden kluk mi řekl,
že Česká republika je v Africe. :-D“

Ze svého pobytu je nadšená a spolužáky, jež jsou z různých koutů světa, seznamuje s naší domovinou i českým jazykem a vyvracuje jim mylné domněnky o naší krásné malé zemičce. Stejně jako u spolužáka, který si myslel, že je Česká republika v Africe. 🙂

Podívejte se na rozhovor, který odvysílali v americké TV

Toužíte se i vy vydat do USA, ale máte pochyby a obavy, zda je to pro vás to pravé ořechové? Podívejte se na rozhovor s Kristinou a dalšími zahraničními studenty, kteří se nebáli a využili jedinečné šance zažít americkou High School.

 

Už jen to poskytnout rozhovor a být v americké TV je neuvěřitelný zážitek, který se jen tak někomu nepoštěstí. Kristina měla obrovské štěstí, že to mohla zažít. Věříme, že na tyto chvíle bude vzpomínat ještě mnoho let.

„Poznáte tolik lidí, jinou kulturu…
Je to super dobré a je to skvělé nakopnutí vaší budoucnosti.“

Proč studovat na střední škole v zahraničí?

  • Je to skvělá příležitost, jak objevit svět, nové přátele i sám sebe.
  • Studium v zahraničí vám přinese do života obrovské obohacující zkušenosti, které jsou k nezaplacení.
  • Zvedne vám sebevědomí, zboří předsudky a podpoří vůli učit se a poznávat.
  • Je to léty ověřený nejefektivnější způsob, jak se rozmluvit a zdokonalit své jazykové dovednosti.
  • Jedinečný životní zážitek, na který se nezapomíná.

Chcete studovat střední školu v Americe?

Studium v Americe je pořádná výzva, která rozhodně stojí za to. Vydejte se za velkou louži s námi. Program J1 může být i vaše cesta na americkou High School.

Jak se říká: „štěstí přeje připraveným“, a s Tutuki budete skutečně připraveni na všechno. Moc dobře totiž víme, že základem úspěchu je mít veškeré potřebné informace, správnou přípravu a skvělou organizaci. Potom jde vše hladce, bez zbytečných zádrhelů a jako po másle. Jsme tu pro vás! Spojte se s námi a my vám pomůžeme splnit si svůj americký sen.

Naše studentka se objevila v americké TV! Podívejte se na rozhovor s Kristinou a dalšími studenty americké High School