Declan z organizace High School International

Minulý týden nás navštívil Declan Millar, ředitel společnosti HSI, se kterou spolupracujeme při umísťování studentů do Irska. Dali jsme si čaj a probrali novinky.

► Přečti si informace o studiu na střední v Irsku ››

High School International

Organizaci HSI známe dlouhá léta, byť spolupráce začala relativně nedávno.

Zárukou kvality je sám Declan, průkopník programu středních škol v Irsku a ředitel společnosti.

Během návštěvy nám podrobně vysvětlil, jak organizace funguje. Potěšil nás zejména fakt, že jeden oblastní koordinátor společnosti HSI pečuje na plný úvazek o 20 až 30 studentů. U ostatních institucí má jeden koordinátor na starosti až 60 studentů. Maximálně 30 studentů na jednoho koordinátora je obrovská výhoda. Je příjemné vědět, že HSI se o naše studenty pečlivě postará, protože na ně bude mít časový prostor.

HSI Declan návštěva Tutuki (4)

Irsko jako destinace pro Erasmus+ programy

Pobyt na střední škole v Irsku se stává více a více populárním také díky možnosti získat na něj dotaci v rámci programu Erasmus+. Informuj se na tvojí současné střední škole, zda je do programu Erasmus+ zapojena a zda žádala o dlouhodobý individuální výjezd do zahraničí pro své studenty.

Zkušenosti našich studentů

Přečti si zkušenosti a názory těch, kteří už na pobytu jsou (nebo byli). Z jejich příběhů načerpáš o životě a studiu v zahraničí spoustu dalších důležitých informací.

Zaujala tě možnost studia v Irsku? Napiš si o více informací

Kontaktuj nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování kalkulace nákladů. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending

Návštěva z Irska