1. V zahraničí jsme jako doma

Studovali jsme a žili v Austrálii, Anglii, Německu i na Novém Zélandu. Navštívili jsme spoustu škol v nejrůznějších koutech světa. Cestovali jsme také po Irsku, USA, Kanadě.

Všechny tyto cesty obohacovaly nejen naše jazykové dovednosti, ale také náš odborný rozhled či vnímání odlišných kultur. A nasbírané zkušenosti ochotně předáme i tobě.

tutuki cestuje

2. Na studium v zahraničí se specializujeme od roku 2001

Děláme to už opravdu dlouho, takže se na nás a naše schopnosti můžeš stoprocentně spolehnout. A i když už přesně víme, co a jak, nejedeme v zajetých kolejích. Neustále na sobě pracujeme, abychom mohli růst. A naši klienti s námi. Každý z týmu se pořád vzdělává a rozvíjí ve spoustě dalších oblastí.

3. Naši kvalitu dokládají naše reference

Spokojenost studentů je pro nás důležitá. Ptáme se jich, co očekávají od studia v zahraničí, co je pro ně důležité. Zajímá nás, jak se jim vedlo v cizí zemi a jak nás hodnotí jako partnera jejich studijního pobytu. Příběhy našich studentů zveřejňujeme – jako inspiraci i reference. Pročti si osobní zkušenosti se studiem za hranicemi – a pak třeba sám vyraz na cestu!

4. Vždy plánujeme s ohledem na přání klienta

Zakládáme si na osobním přístupu, abychom připravili pobyt, který ti opravdu sedne. Nebudeme tě do ničeho tlačit. Nemáme škatulky, do kterých se musíš vejít.

V rámci možností konkrétního studijního programu zohledníme všechna tvá přání. Žádný tvůj požadavek nesmeteme ze stolu, budeme se snažit ho splnit. Nebo se mu alespoň co nejvíce přiblížit.

tutuki planuje

Proč jet na střední školu s Tutuki
5 (100%) 1 vote