vstupné
07. 04. 2020 - Praha 2     začíname v 16:00 a v 18:00, délka 90 minut
zdarma

Aktualizace na základě opatření kvůli coronaviru (covid-19)

Osobní setkání v původně plánovaném termínu v dubnu se ruší, ale organizujeme buď online setkání nebo pozdější termín. Na akci se můžeš přihlásit i tak. Přesné datum setkání ti napíšeme.

Doraz na setkání amerických středních škol!

Uvažuješ o studiu v USA? Udělej první krok a potkej se se zástupci špičkových internátních škol. Dozvíš se, jaké máš možnosti a proč je dobré studovat právě v Americe. Neseď doma a přijď. Přednáška nic nestojí, maximálně tvůj čas. A pozor, ve hře jsou zajímavá stipendia!

Proč studovat v USA?

• Zdokonalíš si angličtinu. Rok v anglicky hovořícím kolektivu ti dá nesrovnatelně víc než několik let biflování doma.
  • Osamostatníš se. Získáš nadhled a ohromné zkušenosti. Pak už tě jen tak něco nepřekvapí.
  • Zažiješ odlišný svět. Vyzkoušíš si jiné předměty a systém výuky. A samozřejmě, poznáš spoustu nových zajímavých lidí.

Proč právě internátní škola?

• Internátní školy mají vysokou prestiž, jsou žádané, prestižní, výběrové.
  • Zázemí kampusu nabízí bohaté školní i mimoškolní vyžití. Bývají tu ateliéry, knihovny, laboratoře, divadelní scéna, posilovna, různá sportovní hřiště (…).
  • V komunitní studentské společnosti jsou si studenti blíž. Stanou parťáky při studiu, tráví spolu čas po škole, vyráží společně na výlety.

studium v zahraničí

Setkáš se se zástupci těchto škol:

Lincoln Academy vyniká kosmopolitním prostředím školy. Zahraničních studentů je tu hodně a počítá se s nimi.

Hilton Head Preparatory School si zakládá na přátelských vazbách mezi studenty navzájem i na vztazích mezi studenty a kantory.

St. Andrew’s Sewanee School rovněž klade důraz na komunitní život na škole. Absolventi často opakují, že na škole získali mimořádný prostor pro vlastní růst.

Bufallo Seminary je žádaná dívčí škola se zajímavou náplní a širokou škálou volitelných předmětů. Chceš se věnovat IT, historii, meteorologii či snad astronomii? Tady to není problém.

Tady nemůžeš chybět! Zarezervuj si místo na semináři.

Proč dorazit na setkání?

• Protože jsi právě ve věku, kdy se ti nabízí příležitosti, které se nebudou opakovat.
  • Protože v USA je k mání nejen kvalitní studium, ale také úchvatná příroda.
  • Protože nad studiem v zahraničí už dlouho přemýšlíš a napadá tě spousta otázek.
  • Protože moc chceš jet, ale nevíš, co všechno je potřeba a jak to zařídit.
  • Protože ti nic nepomůže k finálnímu rozhodnutí tak, jako osobní kontakt.

Právě od toho jsme tu my. Náš tým se na trhu pohybuje víc jak dvanáct let, navštívili jsme sami desítky škol, prošli nespočtem školení a workshopů a obdrželi fůru děkovných zpráv od studentů, kteří díky nám za studiem do USA vyrazili.

• Víme, co ke studiu potřebuješ a víme, jak to zařídit.
  • Víme, co tě může potkat a se vším umíme poradit.
  • Jsme pořád na příjmu a kdykoliv se nám dovoláš.

Navíc, díky naší několikaleté spolupráci s internátními školami máme možnost získat pro tebe stipendia se slevou několik desítek procent.

Neplať za nic, za co nemusíš. S námi máš možnost studovat na prestižní škole za bezkonkurenční cenu.

studium v zahraničí

Přestaň váhat. Amerika stojí za to!

Potvrdí ti to každý, kdo ji někdy navštívil.

Takhle o svém studiu mluví Dominik, který se do USA vypravil před tebou:

„Máme jen osm předmětů a z toho jsou pouze tři povinné. Zbytek si volí každý podle sebe. Je to super, protože studuji jen předměty, které mě baví. Dalším velkým plusem jsou sporty. U nás na škole si můžeme vybrat z široké nabídky. A je úplně jedno, jak ten sport komu jde nebo nejde. Každý se zařadí do skupiny, která odpovídá jeho úrovni.“

Reference dalších studentů najdeš zde.

Tak co? Přijdeš?

Těšíme se na tebe, datum webináře nebo osobního setkání oznámíme, až pominou opatření týkající se coronaviru. Přihlašovací formulář, prosím, vyplň, pokud bys o akci měl zájem. Termín doplníme, až skončí přísná opatření.

Uvažuješ o studiu v USA?

Co všechno se dozvíte?

• VŠE O STUDIU V USA, A TO PŘÍMO Z ÚST LIDÍ, KTEŘÍ NA ŠKOLÁCH PŮSOBÍ 🇺🇸
  • PLUSY INTERNÁTNÍCH ŠKOL
  • JAK ZÍSKAT STIPENDIUM

Zajisti si místo na akci - registruj se! Těšíme se na tebe!

Přihláška na přednášku - boarding schools

Lincoln Academy

Vyniká kosmopolitním prostředím školy. Zahraničních studentů je tu hodně a počítá se s nimi.

prep hilton studium

Hilton Head Preparatory School

Zakládá si na přátelských vazbách mezi studenty navzájem i na vztazích mezi studenty a kantory.

střední školy v usa

St. Andrew's Sewanee School

Klade důraz na komunitní život na škole. Absolventi často opakují, že na škole získali mimořádný prostor pro vlastní růst.

Přejít na školu
studium střední školy v usa

Bufallo Seminary

Dívčí škola se zajímavou náplní a širokou škálou volitelných předmětů. Studium IT, historie, meteorologii či snad astronomie tu není problém.