11. 12. 2021 - Praha 2     začíname v 11:00 až v 15:00, délka 4 hodiny
zdarma

Americké seriály z prostředí středních škol jsou prostě ikonické. Přemýšlíš někdy, jaké by asi bylo tam studovat? Být součástí partičky těch cool kids? Pokud jsi odpověděl/a na obě otázky „ano“, máme pro tebe jednoduché řešení. Přijď v sobotu 11. prosince na setkání se zástupci těch nejlepších středních škol v USA, a dozvíš se všechno, co takové studium na americké high school obnáší.

Doraz na setkání amerických středních škol!

Uvažuješ o studiu v USA? Udělej první krok a potkej se se zástupci špičkových internátních škol. Dozvíš se, jaké máš možnosti a proč je dobré studovat právě v Americe. Neseď doma a přijď. Přednáška nic nestojí, maximálně tvůj čas. A pozor, ve hře jsou zajímavá stipendia!

Rezervuj si místo na setkání

Proč studovat v USA?

 • Zdokonalíš si angličtinu. Rok v anglicky hovořícím kolektivu ti dá nesrovnatelně víc než několik let biflování doma.
 • Osamostatníš se. Získáš nadhled a ohromné zkušenosti. Pak už tě jen tak něco nepřekvapí.
 • Zažiješ odlišný svět. Vyzkoušíš si jiné předměty a systém výuky. A samozřejmě, poznáš spoustu nových zajímavých lidí.

Proč právě internátní škola?

 • Internátní školy mají vysokou prestiž, jsou žádané, kvalitní, výběrové.
 • Zázemí kampusu nabízí bohaté školní i mimoškolní vyžití. Bývají tu ateliéry, knihovny, laboratoře, divadelní scéna, posilovna, různá sportovní hřiště.
 • V komunitní studentské společnosti jsou si studenti blíž. Stanou se parťáky při studiu, tráví spolu čas po škole, vyráží společně na výlety.

studium v zahraničí

Setkáš se se zástupci těchto škol

 • Oaks Christian School: tahle škola poblíž Malibu je skvělou přípravou na vysokou školu v USA.
 • Foxcroft Academy: od roku 2014 patří do „Apple Distinguished“ škol, které podporují výuku s pomocí nejnovějších technologií od Applu.
 • The White Mountain: Láká tě bydlení na koleji? Na téhle škole v New Hampshire jednu úplně nově postavenou kolej najdeš.
 • St. Andrew’s-Sewanee School: jestli sníš o studiu na vysoké v USA, tak tady najdeš spoustu zajímavých předmětů, jako například archeologie, programování, hudební produkce nebo správa životního prostředí.
 • Fountain Valley School of Colorado: je třetí nejlepší soukromá škola ve státě Colorado. Stala se už třikrát státním šampionem v horolezectví.
 • Cotter Schools: najdeš tu super moderní bydlení v novém kampusu, který byl dokončen letos na podzim a stál 25 milionů dolarů.
 • San Domenico School: tahle škola nedaleko pláže (ach!) je rájem pro všechny, kterým není cizí ekologie.

Více podrobností o prezentujících školách najdeš pod přihlašovacím formulářem.

Rezervuj si místo na setkání

Proč dorazit na setkání?

 • Protože jsi právě ve věku, kdy se ti nabízí příležitosti, které se nebudou opakovat.
 • Protože v USA je k mání nejen kvalitní studium, ale také úchvatná příroda.
 • Protože nad studiem v zahraničí už dlouho přemýšlíš a napadá tě spousta otázek.
 • Protože moc chceš jet, ale nevíš, co všechno je potřeba a jak to zařídit.
 • Protože ti nic nepomůže k finálnímu rozhodnutí tak, jako osobní kontakt.

Právě od toho jsme tu my. Náš tým se na trhu pohybuje víc jak dvanáct let, navštívili jsme sami desítky škol, prošli nespočtem školení a workshopů a obdrželi fůru děkovných zpráv od studentů, kteří díky nám za studiem do USA vyrazili.

 • Víme, co ke studiu potřebuješ a víme, jak to zařídit.
 • Víme, co tě může potkat a se vším umíme poradit.
 • Jsme pořád na příjmu a kdykoliv se nám dovoláš.

Navíc, díky naší několikaleté spolupráci s internátními školami máme možnost získat pro tebe stipendia se slevou několik desítek procent.

Neplať za nic, za co nemusíš. S námi máš možnost studovat na prestižní škole za bezkonkurenční cenu.

studium v zahraničí

Přestaň váhat. Amerika stojí za to!

Potvrdí ti to každý, kdo ji někdy navštívil.

Takhle o svém studiu mluví Dominik, který se do USA vypravil před tebou:

„Máme jen osm předmětů a z toho jsou pouze tři povinné. Zbytek si volí každý podle sebe. Je to super, protože studuji jen předměty, které mě baví. Dalším velkým plusem jsou sporty. U nás na škole si můžeme vybrat z široké nabídky. A je úplně jedno, jak ten sport komu jde nebo nejde. Každý se zařadí do skupiny, která odpovídá jeho úrovni.“

Reference dalších studentů najdeš zde.

Tak co? Přijdeš?

Těšíme se na tebe. A protože počet míst je limitovaný, prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře níže.

Uvažuješ o studiu v USA?

Co všechno se dozvíte?

 • VŠE O STUDIU V USA, A TO PŘÍMO Z ÚST LIDÍ, KTEŘÍ NA ŠKOLÁCH PŮSOBÍ 🇺🇸
 • PLUSY INTERNÁTNÍCH ŠKOL
 • JAK ZÍSKAT STIPENDIUM

Zajisti si místo na akci - registruj se! Těšíme se na tebe!

Přihláška na přednášku - boarding schools

Představení prezentujících škol

Oaks Christian Engineering and RoboticsC

Oaks Christian School

Tahle škola poblíž Malibu je skvělou přípravou na vysokou školu v USA. Většina jejích studentů se skutečně dostane na prestižní vysoké školy zvučných jmen. V Oaks Christian totiž nabízí spoustu speciálních předmětů, které jsou na vysokoškolské úrovni, ať už se jedná o ekonomické, technické, technologické, jazykové nebo mediální zaměření. Věř, že si tam určitě najdeš to svoje.

Přejít na školu
Foxcroft Academy

Foxcroft Academy

Od roku 2014 patří do „Apple Distinguished“ škol, které podporují výuku s pomocí nejnovějších technologií od Applu. Sečteno, podtrženo – na téhle škole v Maine ti iPhone ani iPad během hodin rozhodně nezabaví. Není se tedy čemu divit, že škola v téhle super moderní rezidenci nabízí přes 20 volitelných předmětů se zaměřením na robotiku.

Přejít na školu
Hero-Student-Life-13

The White Mountain

Láká tě bydlení na koleji? Na téhle škole v New Hampshire jednu úplně nově postavenou kolej najdeš, ale to není všechno. Nechybí tu fitness centrum, koupaliště, divadlo nebo vlastní farma. Okolí je protkané místy pro pěší turistiku, horská kola, sáňkování nebo lyžování v zimě, a venkovní hraní her, studium nebo odpočinek v létě.

Přejít na školu
St. Andrews Pottery

St. Andrew’s-Sewanee School

Jestli sníš o studiu na vysoké v USA, tahle škola je pro tebe jako dělaná. Kromě spousty zajímavých předmětů, jako například archeologie, programování, hudební produkce nebo správa životního prostředí, si můžeš vybrat ještě další předměty na nedaleké vysoké škole, a to bez dalších poplatků. Odpoledne si pak vyčistíš hlavu během spousty sportovních nebo uměleckých aktivit.

Přejít na školu
Fountain Valley

Fountain Valley School of Colorado

Fountain Valley je třetí nejlepší soukromá škola ve státě Colorado. Najdeš ji ve městě Colorado Springs, které vyniká nádhernými přírodními parky nebo zoologickou zahradou Cheyenne mountain Zoo. Tahle škola se stala už třikrát státním šampionem v horolezectví, takže není divu, že tam najdeš skvělou, 500 m² velkou, lezeckou stěnu.

Přejít na školu
Cotter Classroom

Cotter Schools

Škola z minnesotské Winony nabízí ubytování i v hostitelské rodině, ale určitě by byla škoda nevyužít super moderní bydlení v novém kampusu, který byl dokončen letos na podzim a stál 25 milionů dolarů. Prostorné pokoje doplňuje kuchyně, studovna, společenská místnost, ale taky divadlo a dokonce prostor pro meditaci. Třídy jsou vybavené nejnovějšími technologiemi včetně chytrých tabulí nebo filtračních systémů pro čistý vzduch. Na Cotter momentálně studují dvě studentky z Čech a Slovenska a nemohou si školu vynachválit.

Přejít na školu
san-domenico-school-gPHQu9

San Domenico School

Už jen příjezd ze San Francisca přes Golden Gate Bridge vypadá jako sen. Tahle škola nedaleko pláže (ach!) je rájem pro všechny, kterým není cizí ekologie. Na návrh bývalého studenta si nechali postavit sluneční panely jako zdroj udržitelné energie a pěstují organické ovoce i zeleninu na vlastní zahradě. A ta jídelna! Takový výběr lahodných jídel z lokálních a bio surovin jinde nenajdeš! A vyberou si i vegetariáni či studenti stravující se bez lepku.

Přejít na školu