Když se Majda rozhodovala, kde chce studovat střední školu, byla její volba poměrně jednoduchá. Nový Zéland, nádherná země plná přírodních i kulturních pokladů, fantastických míst a nespočtu úžasných zážitků, byl jasným vítězem.

Majda – SŠ Nový Zéland

„Chtěla jsem být v anglicky mluvící zemi, ale zároveň jsem chtěla zažít něco více exotického než Anglii nebo Ameriku. Nový Zéland má nádhernou přírodu, je to rozhodně bezpečnější země než Amerika a celkově jsem slyšela, že tu jsou milí a respektující lidé.“

Majda se tedy vydala za studiem na druhý konec světa, kde se vzdělává na střední škole Mt Roskill Grammar School v Aucklandu. Vypravila se tam na jeden term a až do Vánoc si bude užívat nových přátel z různých koutů světa a úžasných míst v největším novozélandském městě i jeho okolí.

Přečtěte si její příběh a zjistěte:

• jaké byly její začátky,
  • jestli ji podporovali rodiče,
  • v čem je studium střední školy na Novém Zélandu jiné než v České republice,
  • co vše jí to už přineslo,
  • jestli by doporučila studium střední školy v zahraničí i ostatním
  • a mnoho dalších poznatků a informací.

► Chci si přečíst příběh Majdy ››

Majda se rozhodla pro Nový Zéland: „Vyhrála exotika, nádherná příroda, bezpečí a lidé…“