Získej slevu na studium na střední škole v USA!

Uvažuješ nad studiem na americké High School? Neváhej a přihlas se. S programem J1 si splníš svůj sen a ještě výrazně ušetříš.

Jakou slevu můžeš získat?

• 400 USD → při odevzdání kompletní přihlášky na celý školní rok 2024/2025 nejpozději do 29. 1. 2024
  • 350 USD → při odevzdání kompletní přihlášky na jeden semestr příštího školního roku nejpozději do 29. 1. 2024
  • 200 USD → při odevzdání kompletní přihlášky na celý školní rok 2024/2025 nejpozději do 26. 2. 2024
  • 150 USD → při odevzdání kompletní přihlášky na jeden semestr příštího školního roku nejpozději do 26. 2. 2024

Čím dříve přihlášku podáš, tím vyšší slevu získáš.

Tak neváhej a přihlas se! 😉

Co je J1 program?

Poprvé byl Program J1 představen v 60. letech minulého století. Nejen v Česku, ale po celém světě si za dobu své existence získal obrovskou popularitu a je jedním z nejoblíbenějších programů umožňujících studium na státní střední škole v USA.

Je založený na dobrovolnickém principu, má jasně daná pravidla a je značně výhodnější a levnější vstupenkou na americkou státní High School.

school-bus-4773905_640

O co přesně jde?

• V rámci J1 programu může český student studovat na státní střední škole v USA.
  • Bydlí u hostitelské rodiny, která jej dobrovolně hostí po celou dobu studia na střední škole v Americe, a to bez nároku na jakýkoli honorář.
  • Program J1 je podporovaný americkou vládou. Ta stanovuje jasná pravidla pro přihlášení a přijetí.
  • Student však nemá možnost si sám vybrat rodinu ani školu. Výběr studenta je na hostitelské rodině.
  • Student tak může být umístěný kdekoli v USA.
  • Státní střední škola je pak vybrána v blízkosti bydliště hostitelské rodiny.

Při volbě Programu J1 si tedy nemůžeš vybrat konkrétní hostitelskou rodinu, místo ani školu, kde budeš studovat, ale to zase parádně kompenzuje výrazně nižší cena a větší dobrodružství. 😉

Program J1 je tedy ideální volbou pro studenty, kteří se jen tak něčeho nezaleknou a rádi využijí skvělé příležitosti. Jsi to ty?

Přihlas se a získej slevu

Kontaktuj nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování kalkulace nákladů. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending

Jedinečná nabídka na J1 exchange program do USA