Co takhle se namísto návratu do české školy vydat za studiem přes půl světa? Amerika má dveře pro zahraniční studenty otevřené! Využij příležitosti a přijď se inspirovat na náš webinář. Dozvíš se, jak to chodí v pěti vyhlášených amerických školách. Co se od tebe očekává, pokud chceš na školách studovat a co pro tebe můžeme udělat my. A spoustu dalších důležitých věcí.

Zítra se můžete přihlásit na webinář přes násludující link:

Join Zoom Meeting
Meeting ID: 861 8540 7522

 

Proč dorazit na webinář

Jiná země, odlišná kultura, rapidní zlepšení jazyka, noví lidé, zážitky a vzpomínky na celý život… Rok na střední škole v zahraničí ti toho dá strašně moc.

Školy, které poznáš na našem webináři, nabízí ještě o něco víc! Studium na školách z programu F1 si můžeš přizpůsobit svým představám – vybrat si místo, kde budeš studovat, bydlet v hostitelské rodině nebo na internátu… A když se Ti v Americe zalíbí, můžeš tam zůstat i déle než rok!

F1 ti navíc umožní složit i 🎓 maturitní zkoušku, která je vstupenkou na americké vysoké školy.

Webinář_ Rok na střední v USA

Den otevřených dveří trochu jinak

Se zástupci z amerických škol jsme roky pořádali v Brně a v Praze přednášky naživo. Kvůli omezení cestování jsme se ale rozhodli přesunout událost na internet.

A dost možná je to dobře! Máš tak jedinečnou možnost potkat se se zástupci pěti prestižních škol z Ameriky třeba u sebe v pokoji! Nebo v obýváku.

O jaké školy že vůbec jde?

Jak už jsme si řekli, přes program F1 můžeš studovat na vybraných školách, které otevírají dveře pro další studium v USA. Jde o dražší variantu studia, protože nabízí opravdu prestižní školy se zárukou špičkového vzdělání.

Pokud si ale od studia slibuješ něco víc než jazyk a zážitky, jsou soukromé střední jasná volba. A jen tak mezi námi – dražší školné se dá částečně řešit stipendiem, které v Tutuki samozřejmě umíme zařídit. 👌

S kým se potkáš?

Cotter Schools – na podpoře zahraničních studentů si tahle škola z minnesotské Winony přímo zakládá. Stejně jako na tom, aby si každý student mohl vybrat obor, který ho baví a naplňuje a mohl se v něm co nejvíc rozvíjet. Speciálním hostem webináře bude i Ema Staňková, která přímo na Cotter aktuálně studuje.

Cushing Academy – jestli některá škola vyniká podporou své komunity, tak tahle škola z Bostonu. A mimochodem, pokud školu začneš navštěvovat, stane se z tebe rázem ‚Penguin‘, jak si všichni z Cushing Academy hrdě říkají.

Villanova Preparatory School – kdo si slibuje od pobytu v Americe zažít něco naprosto nového, tomu by se mohla zamlouvat tahle „prep“ z Kalifornie. Jako jediná z našeho výběru je totiž katolická. Na škole ovšem studují i ateisté nebo studenti jiných vyznání. Důraz se zde klade především na vzájemnou toleranci, pochopení, spolupráci a vzájemné obohacení a je je jedno, v co člověk věří. A zajímá tě opravdová perlička? Každoročně tu pořádají závody v lodích z papírových krabic. Ano, čteš správně.

Wilbraham & Monson Academy – podobně jako Cotter Schools, také WMA si zakládá na značném podílu zahraničních studentů. V současnosti zde studuje 33 národností! Škola se prohlašuje za “globální” a klade důraz na to, aby znalosti a dovednosti získané studiem využil naplno každý student. Bez ohledu na to, odkud pochází.

Kdo ví, třeba je mezi nimi tvá budoucí střední škola 😉

Neváhej a doraž

Kdy se webinář koná?

V sobotu 15. května v 15:00.

Událost zabere asi hodinku a půl. Společně navštívíme zákulisí škol (jo, fakt jo!), řekneme si něco ke studiu, k podmínkám přijetí na školu, k vízům, ke stipendiím, díky kterým tě studium může vyjít o poznání levněji…

Zkrátka celkově k možnostem, které máš.

Ať je tvé rozhodování co nejsnazší.

Chci na setkání přijít

Chci na setkání přijít

Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvého dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending

Kdo jsme

Na webináři budeme i my dvě, Pavla a Bára. Jedna se vysíláním studentů na zahraniční pobyty věnuje skoro celý profesní život, druhá dobře zná spoustu amerických škol napříč státy. I v loňském kritickém roce se nám podařilo úspěšně vyslat do USA 10 studentů.

pavla_bara_tutuki

A když o to budeš stát, pomůžeme splnit cestovatelský sen i tobě!

Chybí ještě něco?

Už jen registrace!

 

Chci na setkání přijít

Chci na setkání přijít

Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvého dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending

 

Vyplň přihlášku a zajistit si své místo na webináři. Samotnou registrací se k ničemu nezavazuješ. Pokud zjistíš, že do 🇺🇸 USA chceš a moc, rádi ti se vším 🤝 pomůžeme. Pokud si uvědomíš, že tě studium v Americe zas tolik neláká, ale na střední do zahraničí by se ti určitě chtělo, můžeme se pobavit o dalších možnostech.

Účastí na webináři můžeš jenom získat.

Webinář: Rok na střední v USA? Zjisti, jak na to!