Co takhle se namísto návratu do české školy vydat za studiem přes půl světa? Amerika má dveře pro zahraniční studenty otevřené! Využij příležitosti a přijď se inspirovat na náš webinář. Dozvíš se, jak to chodí ve čtyřech vyhlášených amerických školách. Co se od tebe očekává, pokud chceš na školách studovat a co pro tebe můžeme udělat my. A spoustu dalších důležitých věcí.

Proč dorazit na webinář

Jiná země, odlišná kultura, rapidní zlepšení jazyka, noví lidé, zážitky a vzpomínky na celý život… Rok na střední škole v zahraničí ti toho dá strašně moc.

Školy, které poznáš na našem webináři, nabízí ještě o něco víc! Studium na školách z programu F1 si můžeš přizpůsobit svým představám – vybrat si místo, kde budeš studovat, bydlet v hostitelské rodině nebo na internátu… A když se Ti v Americe zalíbí, můžeš tam zůstat i déle než rok!

F1 ti navíc umožní složit i 🎓 maturitní zkoušku, která je vstupenkou na americké vysoké školy.

Webinář_ Rok na střední v USA

Den otevřených dveří trochu jinak

Se zástupci z amerických škol jsme roky pořádali v Brně a v Praze přednášky naživo. Kvůli omezení cestování jsme se ale rozhodli přesunout událost na internet.

A dost možná je to dobře! Máš tak jedinečnou možnost potkat se se zástupci pěti prestižních škol z Ameriky třeba u sebe v pokoji! Nebo v obýváku.

O jaké školy že vůbec jde?

Jak už jsme si řekli, přes program F1 můžeš studovat na vybraných školách, které otevírají dveře pro další studium v USA. Jde o dražší variantu studia, protože nabízí opravdu prestižní školy se zárukou špičkového vzdělání.

Pokud si ale od studia slibuješ něco víc než jazyk a zážitky, jsou soukromé střední jasná volba. A jen tak mezi námi – dražší školné se dá částečně řešit stipendiem, které v Tutuki samozřejmě umíme zařídit. 👌

S kým se potkáš?

Burr and Burton Academy – řadí se mezi jednu z nejváženějších ve Vermontu. Vedle klasických předmětů se zde můžeš rozvíjet třeba ve filmové tvorbě, v hudbě, v nejrůznějších sportech, nebo se účastnit některého ze spousty dobrovolnických programů.

Cotter Schools – na podpoře zahraničních studentů si tahle škola z minnesotské Winony přímo zakládá. Stejně jako na tom, aby si každý student mohl vybrat obor, který ho baví a naplňuje a mohl se v něm co nejvíc rozvíjet.

Cushing Academy – jestli některá škola vyniká podporou své komunity, tak tahle škola z Bostonu. A mimochodem, pokud školu začneš navštěvovat, stane se z tebe rázem ‚Penguin‘, jak si všichni z Cushing Academy hrdě říkají.

Wilbraham & Monson Academy – podobně jako Cotter Schools, také WMA si zakládá na značném podílu zahraničních studentů. V současnosti zde studuje 33 národností! Škola se prohlašuje za “globální” a klade důraz na to, aby znalosti a dovednosti získané studiem využil naplno každý student. Bez ohledu na to, odkud pochází.

Kdo ví, třeba je mezi nimi tvá budoucí střední škola 😉

Neváhej a doraž

Kdy se webinář koná?

V sobotu 15. května v 15:00.

Událost zabere asi hodinku a půl. Společně navštívíme zákulisí škol (jo, fakt jo!), řekneme si něco ke studiu, k podmínkám přijetí na školu, k vízům, ke stipendiím, díky kterým tě studium může vyjít o poznání levněji…

Zkrátka celkově k možnostem, které máš.

Ať je tvé rozhodování co nejsnazší.

Kdo jsme

Na webináři budeme i my dvě, Pavla a Bára. Jedna se vysíláním studentů na zahraniční pobyty věnuje skoro celý profesní život, druhá dobře zná spoustu amerických škol napříč státy. I v loňském kritickém roce se nám podařilo úspěšně vyslat do USA 10 studentů.

pavla_bara_tutuki

A když o to budeš stát, pomůžeme splnit cestovatelský sen i tobě!

Chybí ještě něco?

Už jen registrace!

Chci na webinář!

Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvého dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending

Vyplň přihlášku a zajistit si své místo na webináři. Samotnou registrací se k ničemu nezavazuješ. Pokud zjistíš, že do 🇺🇸 USA chceš a moc, rádi ti se vším 🤝 pomůžeme. Pokud si uvědomíš, že tě studium v Americe zas tolik neláká, ale na střední do zahraničí by se ti určitě chtělo, můžeme se pobavit o dalších možnostech.

Účastí na webináři můžeš jenom získat.

Webinář: Rok na střední v USA? Zjisti, jak na to!